O firmie

 

Selekcjawin.pl to panel poświęcony prezentacji wysokiej jakości trunków które zgromadziliśmy w Galerii Win i Alkoholi. Ponad trzy lata zajęło nam selekcjonowanie win, poznanie miejsca z którego pochodzą oraz ręki winiarza który je stworzył. Równie ważne były dla nas opinie naszych gości i klientów zapraszanych na degustacje.

 

Pasja i zamiłowanie do tego szlachetnego trunku sprawiły że obecnie mamy ponad pół tysiąca indeksów win wysokiej jakości pochodzących z wszystkich liczących się regionów winiarskich na świecie. Są to pozycje od wielu Polskich importerów z którymi współpracujemy, jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe współprace i pomysły.


Alkoholami zajmujemy się od 2003 roku i oprócz sprzedaży detalicznej organizujemy cykliczne degustacje win, degustacje koniaków, whisky  i cygar, dostarczamy alkohol i oferujemy obsługę kameralnych spotkań biznesowych, dużych eventów okolicznościowych, pokazów mody,  konferencji. Doradzamy w doborze win do potraw w zależności od okazji co jest nie lada sztuką.


Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów przez dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz ich profesjonalna obsługa, chcąc dzielić się z Państwem naszą pasją zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
projekt i wykonanie: synermedia.pl